.

.

Енергетска Суспензија 16.8106 G Полиуретански Предни Шок Чаури црни Одговара изберете: 1992-ХОНДА СПОГОДБА, ХОНДА СПОГОДБА LX ЕКС

Енергетска Суспензија 16.8106 G Полиуретански Предни Шок Чаури црни Одговара изберете: 1992-ХОНДА СПОГОДБА, ХОНДА СПОГОДБА LX

DEN 4119.68
Износ

Компатибилен со 1990-1997 Honda® Accord®, 1995-1997 Honda® Одисеја, 1992-1998 Honda® prelude®. Овој производ не е создаден или продаден од honda®.;Додава перформанси на секој шок. Имајте корист од подобра издржливост во однос на Гумените чаури На О. Е. М. Важно е да се користи за конкуренција од секаков вид. Одлично за шоу возила-го додава тој завршен допир. Изработени од полиуретан Со хипер-Флекс перформанси На Енергија.; Енергетска Суспензија 90-97 Хонда Спогодба/Одисеја / 92-01 Прелудиум Црн Преден Шок Горен И Долен Буши Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1990,1992 - 1994 ХОНДА СПОГОДБА 1996 ХОНДА СПОГОДБА LX/ЕКС 1991,1997 ХОНДА СПОГОДБА ЕКС/ЕКС-Р 1995 ХОНДА СПОГОДБА ЕКС-Р 1995-1997 ХОНДА ОДИСЕЈА 1992-1998 ХОНДА ПРЕЛУДИУМ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите