.

.

Се прашувам нација на нација, момчиња од лавови, лавови, шорцеви за пливање, upf 50+

Се прашувам нација на нација, момчиња од лавови, лавови, шорцеви за пливање, upf 50+

DEN 159.68
Износ

Татнеж! Симпатичниот лав додава забавен прскање на стилот на неговата облека за капење. Шорцевите за пливање на чудо нација се одлични за сончеви денови покрај одморите на базенот и семејните одмори. Измешајте и совпаѓајте со други стилови на чудо нација за да создадете совршена облека за ден на плажа. Повлечете стајлинг. Еластична половината со цртеж. Печатење на сите. Печ џеб на грб. 4-насочно истегнување. Брзо сушење. Докажано дете тешко : дизајнирано со заштита од 50+ и брза суво ткаенина. 58% рециклиран полиестер/32% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пливаат шорцеви за момчиња од мали деца од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите