.

.

Уникатен Разбој Затворен Правоаголен Ориентален Преоден Простор Килими Црна Беж, 8' 11 ' 6

Уникатен Разбој Затворен Правоаголен Ориентален Преоден Простор Килими Црна Беж, 8' 11 ' 6

DEN 2623.84
Износ

Светлите бои достапни во Империјалната Колекција сигурно ќе ја оживеат секоја просторија. Класичните и потресени модели на овој килим ќе додадат карактеристичен изглед во вашиот дом. Со своите брилијантни, преобоени бои, овој Империјален килим ќе командува со внимание во која било просторија што ќе ја постави. Црна/8 '0 х 11' 6. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите