.

.

иопко костим за капење женски Танкини Висок Струк Висок Врат Халтер Контрола На Стомакот Два комплети Бикини за костими за капење за жени

иопко костим за капење женски Танкини Висок Струк Висок Врат Халтер Контрола На Стомакот Два комплети Бикини за костими за капење

DEN 3.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = САД = = Големина : 4 = = Велика британија = = Големина : 8 = = Големина : 34 = = Биста : 86-89см/33,86 "-35,04" = = Половината : 66-69см/25,98 "-27,17" = = Колк : 89-91см/35,04 "-35,83". Големина : м = = САД = = Големина : 6 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 10 = = ЕУ = = Големина : 36 = = Биста : 91-94см/35,83 "-37,01" = = Половината : 71-74см/27,95 "-29,13" = = Колк : 98-101см/38,58 "-39,76". Големина : Л = = САД = = Големина : 8 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 12 = = ЕУ = = Големина : 38 = = Биста : 98-101см/38,58 "-39,76" = = Половината : 77-81см/30,31 "-31,89" = = Колк : 105-108см/41,34 "-42,52". Големина : XL = = САД = = Големина : 10 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 14 = = ЕУ = = Големина : 40 = = Биста : 105cm/41.34 "= = Половината : 85cm/33.46 "= = Колк : 112cm/44.09". Големина : XXL = = САД = = Големина : 12 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 16 = = ЕУ = = Големина : 42 = = Биста : 109cm/42.91 "= = Половината : 89cm/35.04 "= = Колк : 116cm/45.67" Женски Танкини Висок Струк Висок Врат Халтер Контрола На Стомакот Дводелен Костим За Капење Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Дизајн на растителни зелени лисја, секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура.3.Секој ден убава плажа, верувам дека ќе ви се допадне!. Специфики На предметот Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлонска Декорација : Должина На Облека Со Јазли : Редовен Тип На Шема : декорација На Мушка (лесно за паѓање) Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. костим за капење женски костими за капење за жени женски костими за капење машки стебла за пливање плус големина костим за капење за жени стебла за пливање мажи прикривање за костими за капење жени едноделен костим за капење костим за капење капење прикривање за жени шорцеви за пливање жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите