.

.

Batik Monogram Duvet Cover, сина

Batik Monogram Duvet Cover, сина

DEN 0.33
Износ

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Batic Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во нијанси на сина боја за овој уметнички управуван дувет. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а духот се печати и зашиени од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Достапни големини : Близнак, кралица, крал. Машинско миење и суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите