.

.

Гомели Жените Џогер Постави Краток Ракав Дуксери Врвка Панталони Две Облека Дами Салон Салон Сетови Усна Печатење Кратко-Портокал 2XL

Гомели Жените Џогер Постави Краток Ракав Дуксери Врвка Панталони Две Облека Дами Салон Салон Сетови Усна Печатење Кратко-Портокал

DEN 607.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Печатење Усни / Печатење Букви / Боја Блок Боја : Портокалова, Жолта, Зелена, Сина, Розова Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандексвистинска Линија : Еластична Должина На Половината : долга Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Јога, Теретана, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Пливање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Тимови За Резервоари се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Гардероба Главна Тренерка.2. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Еластичниот Дизајн На Половината и Облогата Со Возбуда Прави Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата.3. Карактеристика : Комплет За Опуштено Сместување За Жени, Комплет Тренерки Со Кратки Ракави, Комплет За Дуксери Со Висок Струк За Дами, Меки и Удобни.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.5. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Маица 1 х Летни Шорцеви/Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека, Костим За Дуксери Со Кратки Ракави, Спортски Џогер Сет. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Жешкото Лето. Дизајн-Кратки Ракави, Две Парчиња Облека, Еластична Тренерка За Половината, Врвови За Пуловер + Долги Панталони, Обични Дуксери Со Леопард Принт, Лесни. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Дневна Облека, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите