.

.

Пенка + опрема за постери за постери со повеќекратни вина, 22 x28

Пенка + опрема за постери за постери со повеќекратни вина, 22 x28

DEN 848.64
Износ

Создадете проекти за фаќање очи користејќи ја таблата за постери за виножито Pen + Gear. Секој 22-инчен со 28-инчен лист со целосна големина има елегантна матна завршница за прецизна приемност за пишување и професионален изглед. Боите имаат супериорна облога, издржува сончева светлина и е отпорност на избледени. Совршен за знаци, проекти, уметност и занаети и многу повеќе. Создадете смела сигнализација што се истакнува! Вода и избледени се престој. Одлично за создавање знаци, прикажување фотографии, графикони, уметност и занаетчиство, презентации и училишни и канцелариски проекти и многу повеќе. Мазна, униформа завршница за професионален изглед. Живописни чисти бои што издржуваат сончева светлина и се спротивставуваат на бледнее.

R

Им се допаѓа и на купувачите