.

.

Garanimals Toddler Boys Boys Short Graphic T-Shirt, големини 12M-5T

Garanimals Toddler Boys Boys Short Graphic T-Shirt, големини 12M-5T

DEN 144.00
Износ

Авантурата чека. Тој ќе биде подготвен да го преземе денот со графичкиот мета на Гаранималс. Спарете го со неговите омилени шорцеви на Garanimals или џогери за кул облека што е совршена за забава на сонце. Супер-мекото со вклопување што е точно, сигурно е да биде loveубов на прво носење. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; меко чувство. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Графички мета за момчиња на мали деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите