.

.

Изабеј Изакрил Синтетичка Четка, Филберт, Големина 06

Изабеј Изакрил Синтетичка Четка, Филберт, Големина 06

DEN 159.84
Износ

Најдобрата рачно изработена синтетичка четка достапна. Специјална мешавина од дебели синтетички влакна ги реплицира најдобрите природни влакна со издржливост на синтетички. Идеален за маслена боја и тешки акрилни тела. Неверојатно чувство и пролет. Исклучителна прецизност и контрола.

R

Им се допаѓа и на купувачите