.

.

Артверсе Полна Боја Стрелка Дијаманти Престилка-Сина И Зелена

Артверсе Полна Боја Стрелка Дијаманти Престилка-Сина И Зелена

DEN 1.00
Износ

Целосна Боја Стрелка Дијаманти. Изматете го следното јадење со стил! Покажете им на сите кој е вистинскиот мајстор за кујна со одличен дизајн кој го комплиментира вашиот декор за јадење. Направено со издржлива Ткаенина Од Поли И обложена од 4 страни. Машинско Перење - Ладна Вода - Нежен Циклус-Благ Детергент-Белило Без Хлор кога е потребно-Исушете Ги Сувите Дијаманти Со Стрелка со Ниска Целосна Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите