.

.

Блулан Престилка, Женски Водоотпорен Цветни Точки Карирани Кујна Готвење Лигавче Престилка Со Џеб

Блулан Престилка, Женски Водоотпорен Цветни Точки Карирани Кујна Готвење Лигавче Престилка Со Џеб

DEN 160.16
Износ

Спецификации : . Разубавување : цветна шема. Корејски стил, удобен и издржлив. Најдобар натпревар : комплименти секој стил фустан и чевли во соодветна боја. Специјален дизајн на ремен, изгледа поубаво. Суштинска облека за секој што работи домашни работи. Со оваа убава престилка ви дава задоволство од готвењето. Одличен подарок за вашата љубовница, мајка или пријателка. Тип : Престилка. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Карактеристики : Водоотпорен, Точки, Цветни, Карирани, Издржливи. Висина : 76см/29.92" (Прибл.). Ширина на половината : 58см/22,83 "(Прибл.). Ширина на полите : 78см/30.71 "(Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Престилка Разубавување : цвет шема. Корејски стил, удобен и издржлив. Најдобар натпревар : комплименти секој стил фустан и чевли во соодветна боја. Специјален дизајн на ремен, изгледа поубаво. Суштинска облека за секој што работи домашни работи.

R

Им се допаѓа и на купувачите