.

.

Замена за 1995-Доџ Б Комплет За Монтирање На Ладилникот За Автоматско Менување На Маслото

Замена за 1995-Доџ Б Комплет За Монтирање На Ладилникот За Автоматско Менување На Маслото

DEN 911.84
Износ

1995-1998 Доџ Б3500 Комплет За Монтирање На Ладилник За Масло За Автоматски Менувач Белешки За Монтирање На Заклучување На Најлонска Прачка Китмонтирање Комплет За монтирање на заклучување На Китнилонска прачка. Мида Пакувањенови Делови Години : 1995 1996 1997 1998фитс Мотори : Атрибути На Производот : Сечило Бриал О : Плик Боја : Црн Опис : Елеични Вентилатори И Додатоци Вклучен Биро : Копчиња, Прачки, Пена Влошки Должина во : 9.000 Должина ММ : 228.600 Брил : принуден Најлон Мотор Бриал О : Челик Монтажа Хардвер? : Вклучени О. Е. Замена? : Да Пакет Во Количина Од : 1 Длабочина На Пакетот во : 8.750 Длабочина НА Пакетот ММ : 222.250 Висина На Пакетот Во : 3.125 Висина На Пакетот Мм : 79.375 Должина На Пакетот во : 457 Должина НА Пакетот мм : 101.600 дел исполиран како : Универзален Комплет За Монтирање Квик Перформанси Рд? : Да Боја На Покровот : Плаштеницата Не Е Вклучена Плаштеница : Плаштеницата Не Е Вклучена Плаштеница? : Не Е Вклучен Стил : Тип На Вратоврска За Влечење : Комплетот За Монтирање На Најлонска Прачка За Заклучување На Вентилаторот Ги Исполнува или Ги Надминува сите владини стандарди за безбедност барања Ги Исполнува Или Надминува Квалитетот НА ДИЛЕРОТ НА ОЕМ : висок квалитет И гарантирано одговара На Соодветноста Изберете : 1995-1998 ДОЏ РАМ ВАГОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите