.

.

Антискидна Топлинска Изолација Душеци Ннетинг Круг Маса Подлога За Вечера Кујнска Подлога

Антискидна Топлинска Изолација Душеци Ннетинг Круг Маса Подлога За Вечера Кујнска Подлога

DEN 0.33
Износ

Антискидна Топлинска Изолација Душеци Ннитинг Круг Табела Подлога За Вечера Кујнска Подлога Опис : Едноставен и елегантен дизајн на душеци е еден од основните предмети за вашето јадење table.It исто така може да биде совршен decoration.It е соодветен за ресторан,куќа за сечкање, трпезариски маси, масичка,биро,хотел,кафуле,дом, итн.Едноставно И Стилски.Форма : Правоаголникматеријал : Памучна Постелнина : 18см/7" Пакетот Вклучува : 1 ЕЕЗ Душеци За Кафе Сосема нови и издржливи.

R

Им се допаѓа и на купувачите