.

.

Сет За магла Електричен Подлога За Греење Рамномерно Брзо Загревање Операција На Допир Млечен Чај Грејна Подлога За Кафуле

Сет За магла Електричен Подлога За Греење Рамномерно Брзо Загревање Операција На Допир Млечен Чај Грејна Подлога За Кафуле

DEN 1.00
Износ

Опис : со внимателна стандардна функција за автоматско исклучување од 4 часа, овој подлога ви носи безбедност ако сте премногу зафатени на работа и ја оставите криглата на неа и ја заборавите.Само најсоодветната температура ќе го ослободи најдобриот вкус на вашиот пијалок. Оваа чаша потопла со три поставки за температура ќе го одржува вашиот пијалок во идеално пиење temperature.It конструиран е од компјутерски материјал.Должината на овој електричен подлога е 18 см, ширината е 15 см, а висината е 2,5 см. Електричниот подлога е многу погоден за употреба дома и Во Канцеларијатаимето на ставката : Електричен Подножје Материјал : Pcfeartes : Чувајте Топлина, Удобен, Анти-лизгачки напон : 110-120vsocket Тип : Американски Приклучок Напојување : USB Кабелконтрола Тип : Операција На Допир Тип На Производство На Топлина : Позитивни Температурни Коефициентибезбеден Режим : 4-часовно Автоматско Прилагодување На Температурата На Исклучување : 40 степен целзиусови-55 степени целзиусови, 55 степени целзиусови-65 Степени Целзиусови, 65 Степени Целзиусови-80 Степени Целзиусови Детали : Големина : 18см х 15см х 2,5 см/7,09" Х 5,91" Х 0,98" (Прибл.) Должина На кабелот за напојување : 150см/59.06 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Електричен Подлога1 x USB Кабелако производот има какви било проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Со внимателна стандардна функција за автоматско исклучување од 4 часа, овој подметач ви носи безбедност ако сте премногу зафатени на работа и ја оставате криглата на неа и ја заборавате. Само најсоодветната температура ќе го ослободи најдобриот вкус на вашиот пијалок. Оваа чаша потопла со три поставки за температура ќе го одржува вашиот пијалок на идеална температура за пиење. Изграден е од компјутерски материјал. Должината на овој електричен подлога е 18 см, ширината е 15 см, а висината е 2,5 см. Електричниот подлога е многу погоден за употреба дома и во канцеларија.

R

Им се допаѓа и на купувачите