.

.

Пет Life ® Извршување Ватиран Ултра-Кадифен Термална Јакна За Кучиња

Пет Life ® Извршување Ватиран Ултра-Кадифен Термална Јакна За Кучиња

DEN 1.00
Износ

Ватиран Ултра-Кадифен Термички Јакна За Кучиња Pet Life ® Е составен од надворешна обвивка изработена од специјална развиена Велонска ткаенина која е исклучително мека и свиленкаста-мазна Со Висококвалитетна Изолација од Полифил за целосна топлина и удобност што кога се комбинира се чувствува како јакна од патка надолу. Карактеристики еластична лента од областа без ракави и преку грбот за усогласено прилагодено вклопување што исто така го запечатува студот. Дополнително, јакната за извршување има уникатен патент од долната страна за удобен пристап за вклучување и исклучување и се преклопува директно во вклучена торбичка за носење што ја прави одлична за патување. Достапно во Повеќе Големини и Бои. . Водич за големина : Од задниот Дел на вратот до опашката ("Во" Инчи) . 8" : ЕКСТРА МАЛ . 10-12" : МАЛ . 14-16" : СРЕДНО . 18-20" : ГОЛЕМ . 22-24" : ЕКСТРА ГОЛЕМАТА Изолација Со Пердуви Ја прави оваа уникатна јакна Исклучително Кадифна и Удобна, со додаден кадифен фил околу јаката. Надворешната Обвивка е изработена од специјално дизајнирана Велонска ткаенина која се чувствува како свила и го прегрнува телото. Се одликува со уникатно куќиште подолу и настрана Со Патент За Лесен пристап и Исклучување. Без ракави со еластични мрежести шевови покрај ракавите за да го задржите студот и да обезбедите прилагодено вклопување. Се вклопува веднаш во вклучената торбичка, совршена за Патување. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите