.

.

Облека за Дуксери за кучиња, Зимски Елек Од Топло Куче Со Прстен За Поводник Пуловер За Миленичиња За Кученца Мали Средни Кучиња Мачки

Облека за Дуксери за кучиња, Зимски Елек Од Топло Куче Со Прстен За Поводник Пуловер За Миленичиња За Кученца Мали Средни Кучиња

DEN 271.84
Износ

Руно Куче Џемпер, Меко Куче Зима Топло Куче Карирана Јакна Пуловер Облека Со Поводник Прстен за Мали Средни Кучиња Внатрешна Надворешна употреба. Материјал : Руно. Тип На Ставка : Елек За Миленичиња. Сезона : umn, Зима. Големина : XS/S/M/L/XL/XXL/3 XL. Боја : Сина,Црвена,Црна,Сива, Зелена. Функција : Топло. Целна Публика : Кучиња. Големина На Куче : Мала,Средна, Голема. Големина Шема. ГолеминаНазад-Вратот-Градите. ХС8.27"/21СМ8.66"/22СМ12.60"/32СМ. НА-9.84"/25СМ10.24"/26СМ-14.17"/36СМ. М11.81"/30СМ-11.81"/30СМ-16.54"/42СМ. Л-13.39"/34СМ-14.17"/36СМ-18.90"/48СМ. ХЛ15.35"/39СМ-15.75"/40СМ-21.26"/54СМ. ХХЛ-17.72"/45СМ-17.32"/44СМ-22.83"/58СМ. 3 XL-19.69"/50СМ-18.11"/46СМ-25.98"/66СМ. Карактеристики : . 1. Висококвалитетниот материјал е мек и удобен во рацете, пријателски за кожата и дише, а овој капут е безбеден и здрав за сите домашни миленици. 2. Со исклучителен занает, секој детал може да покаже висок квалитет и палтото е отпорно на абење. 3. Дизајнот за задебелување има силна топла способност, што може добро да ги заштити вашите кучиња во зима и студеното време. 4. Хуманизираниот елек без ракави е лесен за носење и полетување, а вашите кучиња можат да дејствуваат послободно. 5. Има доволно големини за избор, а погоден е за мали, средни и големи кучиња. Пакетот Вклучува : . 1 х миленичиња елек. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 3. 1,00 см=0,39 " Мека И издржлива карактеристика : кучешките пријатни јакни се изработени од топол материјал од руно, со добра мекост, истегнување и удобност, дише и лесни, давајќи им на вашите миленици чувство на благост; облеката За Кучиња е издржлива за употреба, не е лесна за бледнеење, што може да се нанесува долго време. Соодветна количина и разновидни бои : 4 парчиња елеци од кучешко руно во различни бои, разни бои за задоволување на потребите за носење и замена на вашите миленици. Соодветна големина : можете да измерите околу најшироката точка на пределот на градите и ребрата на вашето куче за да го одредите обемот на вашето куче, оставајќи простор од 2-3 прсти за да постигнете подобро вклопување и удобност, ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Атрактивен изглед : пуловерот за ладно време за кучиња има модерен изглед и топла текстура, совршен за вашето куче да ја задржи топлината и да покаже убавина кога излегува надвор, присуствува на забави или само шета во секојдневниот живот. Слатки подароци : елек за џемпер за миленичиња може да се смета за креативни и значајни подароци за вашите миленици во важни настани, како што се роденден, празник и други празнични прилики, носејќи им среќа и изразувајќи ја својата љубов и ум.

R

Им се допаѓа и на купувачите