.

.

Таупе Лента Везени Шепа Миленичиња Пешкир

Таупе Лента Везени Шепа Миленичиња Пешкир

DEN 1.33
Износ

Сите наши производи за миленичиња ја имаат на ум удобноста и здравјето на вашето домашно милениче. Разгалете ги вашите миленици со нашите квалитетни предмети за складирање миленичиња, крпи, ќебиња, душеци и кревети за миленичиња, чинии, третирајте канистри и многу повеќе. Пет пешкир Мери 41х23, 5 инчи, погоден за мачки и кучиња од различни раси и големини. Пешкирот е изработен од ултра мек микрофибер, машина за перење, супер абсорбента и триесет, што го олеснува сушењето на вашето домашно милениче. Оваа крпа може да се чува во вашиот автомобил за патувања во движење за вашето домашно милениче или дома. Обезбедува удобност за вашето домашно милениче и заштита за вашиот кауч, тепих, автомобил, кревет, под или стол.

R

Им се допаѓа и на купувачите