.

.

Миленичиња Живот Активни Потера Пејсер Загреани Перформанси 4-Насочно Истегнување Двобојно Целосно Тело Загревање

Миленичиња Живот Активни Потера Пејсер Загреани Перформанси 4-Насочно Истегнување Двобојно Целосно Тело Загревање

DEN 3.00
Износ

Вашето кученце ќе биде топло и удобно кога Го носи Миленичето Живот Активни Потера Пејсер Загреана Перформанси 4-Насочен Водат Две-Тон Целото Тело Загрее. Затворањето со патент го олеснува преземањето или исклучувањето на оваа флексибилна облека за загревање. Процепот за поводник долж грбот овозможува лесен пристап до клипот за поводник без отстранување на облеката. Вашето кученце ќе остане суво и без мирис благодарение на технологиите за отстранување на влага и против мирис. Конструкцијата од памук, спандекс и полиестер овозможува слобода на движење и доаѓа во ваш избор на достапни бои со двобоен загаден дизајн. Големини (Должината е од задниот дел на вратот до опашката) : Екстра мал : 9 L x 8,5 W x 7 H инчи. Мали : 11l x 9.5 W x 8 H во. Средно : 13,75 Л х 11,25 В х 9,75 ч во.Голем : 17.75 L x 13.25 W x 11.75 H во.Екстра голем : 22,5 L x 15,8 W x 14,3 H во. Кучето Хелиос Се Одликува Со Ткаенина Од Ексо-Школка Од Чинлон и Спандекс Со 4-Насочна Конструкција што нуди огромен опсег на Флексибилност, Мобилност и Удобност. Доволно тешка За Зимата, доволно Ладна За Летото, ја одржува телесната температура Во текот на Целата година. Карактеристики брзо сушење технологија која се суши навистина брзо, и анти-мирис технологија која помага со мирис предизвикува микроби. Обезбедува Целогодишна Ув Заштита Од Сонце На Целото Тело, помагајќи да се спречат штетните зраци и убаво се вклопува за да помогне во одржувањето на пролеаните влакна. Беспрекорна конструкција со Усогласена Еластичност околу телото и ракавите за Поприлагодливо вклопување и дополнителна просторија за раст. Машина За Перење И Достапна во Повеќе Големини и Бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите