.

.

Нанет Лепор Кука и јамка Сандали Со Отворен Ремен За Прсти На Мало Девојче-Сребро, 10

Нанет Лепор Кука и јамка Сандали Со Отворен Ремен За Прсти На Мало Девојче-Сребро, 10

DEN 287.68
Износ

Нанет Лепор Кука и јамка Сандали Со Отворен Ремен За Прсти На Мало Девојче, нежна и слатка плетенка украсена, зголемуваат многу забава и мода за вашите деца. Овој отворен дизајн им нуди на вашите деца најдобра удобност, совршена за плажа, базен, секое секојдневно склопување пролет или лето. Овие удари се подготвени за секојдневно носење, благодарение на издржливиот материјал и удобното полнење. Удобно : неговите висококвалитетни материјали за полнење ги прават да останат удобни во текот на целиот ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во многу прилики. Отворен Дизајн : Совршен за летни активности, ги одржува нозете ладни и удобни. Отворен Прст : Овој дизајн ги одржува прстите свежи и удобни во текот на целиот ден. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите