.

.

Нанет Лепор Девојки Бели Единствени Сандали-Сребрена Холографска, 2

Нанет Лепор Девојки Бели Единствени Сандали-Сребрена Холографска, 2

DEN 2.67
Износ

Нанет Лепор Мали Деца Девојки Бели Единствени Сандали. Еспадрил стил. Вештачка кожа горниот дел. Амортизирана влошка. Метални бои. Чиста шема. Отвори Го Прстот. Предна тока и странична кука и затворање на јамката. Шарени, свежи, удобни и безбедни, направени имајќи го предвид искуството на вашето дете, изградени со еластични материјали кои ќе траат преку абење. Совршен за секоја летна авантура во која вие и вашето малечко сакате да се впуштите! Свежо : отворениот дизајн ќе ги одржува вашите малечки свежи на потоплите сезони. Лесно Носење : затворањето На Куката и јамката е ветре што треба да се облече!. Шарени : Забавен дизајн, совршен за секојдневни прилики. Удобно : Изработено Од висококвалитетен материјал за полнење. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите