.

.

Се прашувам нација Јас сум .. Сет за повеќебојни нараквици

Се прашувам нација Јас сум .. Сет за повеќебојни нараквици

DEN 143.84
Износ

Четири позитивни мантри во светли забавни бои! Овие нараквици за истегнување се совршени за положување или да ги споделат со вас BFFs! Материјали : Еластична, гума. Сет вклучува : (4) нараквици за истегнување за девојчиња. Големина : приближно 2,5 "дијаметар. Акценти : Пораки : Јас сум .. храбра, силна, уникатна, сакана. Боја : повеќебојни. 4-парчиња нараквица за истегнување на нараквици за девојчиња од Wonder Nation. Наменети за деца на возраст од 4 и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите