.

.

6. Карат Т.Г.В. Руби и црно-бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет за накит со 3 парчиња

6. Карат Т.Г.В. Руби и црно-бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет за накит со 3 парчиња

DEN 2239.84
Износ

Пронајдовте совршен фустан што треба да го носите на роденденот на вашата најдобра, па сега е само прашање да се украсите во пенливи додатоци. Оваа оригинална колекција за накит со скапоцени камења и дијамантски акценти ја зрачи бараната класа и софистицираност што е совршено за да се додаде таа цртичка на глиц и глам. Секое убаво парче е сигурно да ги привлече гледачите, од прв поглед до последен изглед. Носете ги сите 3 парчиња заедно за целосен изглед или лизгајте го секое скапоцено богатство на одделно како додаток за изјава. Однесувајте се кон себе или тој специјален некој со овој елегантен сет денес. 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Се карактеризира со овална форма оригинална рубин. Црн и бел дијамант 1/20 карат вкупна тежина. Вклучува пар обетки-прстен и приврзоци со ланец од 18 "l. Прстен достапен во големини 6-7-8.

R

Им се допаѓа и на купувачите