.

.

Моден товар на хаски момчиња краток

Моден товар на хаски момчиња краток

DEN 310.88
Износ

Модниот товар на момчињата Wrangler Boys е конструиран за удобност и стил. Theвонените карго џебови на двата надворешни шевови имаат многу простор за складирање. Помал џеб за лепенка е прикачен на еден карго џеб, нудејќи уште повеќе простор за складирање. Овие шорцеви се идеални за училиште, после училиште и носење викенд. Краток карго на момчето на Вранглер Jeanан Ко. Опуштено пад на седиштето или суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите