.

.

Бесплатни собраниски момчиња камп шорцеви, големини 4-18

Бесплатни собраниски момчиња камп шорцеви, големини 4-18

DEN 1.33
Износ

Авантурата се чека - згрижуваат топли, сончеви денови со овие камп -шорцеви од бесплатното собрание. Лесен стил на влечење со затегната еластична лента за половината и вратоврска за цртање нуди удобно, прилагодено вклопување. Овие шорцеви на момчињата се направени од ладно, дишено памук и се карактеризираат со контраст на контраст во текот на целиот период. Пар со резервоарот за слободно склопување (продадено одделно) и јасни бели патики за кул, летна облека. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Четири функционални предни џебови со зашивање на контраст еден задниот џеб. Карактеристики : Дише, лесна ткаенина. Кампски шорцеви за момчиња од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите