.

.

Д-Р Сеус И Икони - Детска И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Д-Р Сеус И Икони - Детска И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.33
Износ

Д - Р Сеус И Икони-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица Цврсти Бои - 100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите