.

.

Килим во областа на внатрешната граница Modrn Glam

Килим во областа на внатрешната граница Modrn Glam

DEN 784.00
Износ

Луксузен и елегантен, regирнгалниот граничен простор на глам, во затворен простор, ќе ги заврши вашите простори за живеење со софистицираност. Направена од волна, текстурата е мека и кадифен, давајќи му на вашиот дом поканувачка аура. Издржливоста и чистотата се сметаат за рачно изработена конструкција што ќе трае со наредните години. Стилот се истакнува со правоаголниот граничен дизајн во разновидни бои. Широката низа на бои ќе координира со повеќето естетски, додека опциите со повеќе големина ќе му помогнат на овој килим да одговара убаво и пријатно во вашиот простор. Одржувајте ја свежината со редовно празнење и чистење на самото место кога е потребно. Метални метали, допирливо кадифен ткаенини, мермерни вени и свежи бои работат на концерт за да се создаде луксуз по правилно десно. Правоаголен граничен дизајн во различни бои. Направена од мека и долготрајна волна. Издржлива конструкција со рака. Исечете ја висината на купот : 10-11 mm . Изберете од достапните опции за големина. Наменети за употреба во затворен простор. Правоаголна форма. Вакуум редовно; место чисто кога е потребно. Дел од ексклузивната колекција Modrn Retro Glam.

R

Им се допаѓа и на купувачите