.

.

Modrn глам лента и кадифена декоративна перница за фрлање, 20 20

Modrn глам лента и кадифена декоративна перница за фрлање, 20 20

DEN 223.84
Износ

Ако сакате да додадете некои сјај и треперливи во вашиот простор, но не сте подготвени да се потпрете во металниот изглед премногу далеку, лентата со ленти со ленти со глам и кадифена перница е совршен компромис. Оваа квадратна декоративна перница за фрлање со леснотија ги меша боите и текстурите, со широк опсег златен постелнина опкружена со светло сив кадифе. Резултатот? Парче што додава суптилен глам без да ја надминува вашата дневна соба или спалната соба. Ова фрлајте перница доаѓа со затворање на патент, за да можете лесно да го отстраните капакот по потреба. Внатре, ќе најдете пополнување на кадифен пердув. Самоизведената трим ја комплетира перницата за потрајниот дизајн и полираниот крајниот резултат. Дома. Метални метали, допирливо кадифен ткаенини, мермерни вени и свежи бои работат на концерт за да се создаде луксуз по правилно десно. Димензии : 20 L x 20 W во . Отстранлив постелнина и кадифена обвивка. Екстра-комфорни пердуви пополнуваат. Бледо злато постелнина лента од предната страна. Се менува на цврста мека сива кадифе со мало сјај. Самоуверено трим по должината на рабовите. Затворање на патент. Место чисто по потреба. Дел од ексклузивната колекција Modrn Retro Glam.

R

Им се допаѓа и на купувачите