.

.

Борба против спорт про -стил нараквици кои се скараат со спаринг кик -кик -кик -кик -кик -лајски тренинг торба за тренери мали флуоресцентни портокалови портокалови

Борба против спорт про -стил нараквици кои се скараат со спаринг кик -кик -кик -кик -кик -лајски тренинг торба за тренери мали

DEN 415.84
Износ

ММА борбените нараквици ги исполнуваат сите државни регулативи за професионална конкуренција, со тежина од пет унца, како што е овластена од државните атлетски комисии. Целосното подлога од 3/4-инчи овозможува зголемена безбедност на рацете и противникот. Отворената дланка овозможува целосни можности за зафаќање. Синтетичката кожа конструкција обезбедува еластичност. Достапни големини вклучуваат YM (5-8 годишно), YL (старо 9-12 години), возрасни S или JR, M, L и XL. Борбени спортови про -стил ММА нараквици : ММА борбени ракавици ги исполнуваат сите државни регулативи за професионална конкуренција. Целосно подлога од 3/4 "што овозможува зголемена безбедност на рацете и противникот. 5 мл тежина како што е овластена од државните атлетски комисии.

R

Им се допаѓа и на купувачите