.

.

Акихол Машки Работни Панталони Машки Обични Панталони Еластични Лабави Зимски Панталони

Акихол Машки Работни Панталони Машки Обични Панталони Еластични Лабави Зимски Панталони

DEN 3.33
Износ

Панталони Лесни Машки Еластични Секојдневни Домашни Панталони Половината Лабави Памучни Машки Панталони Машки Панталони Шема Лента : Цврста. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Сезона : Пролет Лето Пол : Мажи. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Забелешка : . Декорација : Никој. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Мажи Панталони. Моден дизајн,!. Дебелина : Стандард. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Материјал : Памук - [Материјали] Дише, без брчки и удобно. [Ткаенина рипстоп] ткаенината Рипстоп има одлична издржливост и има водоотпорна и отпорна на дамки. [Еластичен Појас] Страничниот појас е да се направи сигурно вклопување и да се поддржи активното движење. [Опуштено Вклопување] нашето најпространо вклопување низ седиштето и бутот. Директно од отворање на коленото до ногата. Погоден е за тактичка, борбена, воена обука, риболов, качување, пешачење, мотоциклизам и активности на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите