.

.

Глоквис Машки Еластичен Половината Панталони Лесни Долги Џонови Ултра Мека Топла Топлинска Долна Облека Еластична Еднобојни Дно Хеланки Темно Сива 180

Глоквис Машки Еластичен Половината Панталони Лесни Долги Џонови Ултра Мека Топла Топлинска Долна Облека Еластична Еднобојни

DEN 319.84
Износ

Опис : Пол : Мажи,Менструален Стил : Мажи Термална Долна Облека,Мажи Пижами Панталони,Мажи Долги Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Светло Сива, Цијан, Црвена (По Избор)Големина : 175, 180, 185 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Акрилик 35% Полиестерл Должина : Долга Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дома, Секојдневно Носењекарактеристики : 1. Мажите екстремни ултралесни најтопли панталони ги прават вашите омилени активности за ладно време попријатни. Без разлика дали пешачите; возење велосипед; лов; сноуборд; ски; кампување или други спортови на отворено; патување, па дури и спиење.Термичкото дно ве одржува удобно.2.Тенката Лесна Термална Облека ја одржува топлината на вашето тело на ладна температура со тоа што ја отстранува влагата од вашата кожа; брзо сушење и изолација од студ.3.Термичките панталони имаат внатрешно руно од микрофибер кое е меко и пријатно; се чувствува одлично против вашата кожа и под слој облека. Панталоните можат да се користат како основен слој или да се носат сами.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Термички Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Термална Долна Облека, Ултра Мек Основен Слој Долги Џонови, Долни Зимски Спортови. Материјал-65% Акрилик 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овие Долги Џонови Еластичниот Дизајн На Половината Подобро И Потопло Одговара На Кожата ; Совршен За Студено време, Удобно Истегнување Меко Абење во Нормална Дебелина, Дише, Лесен, Но Топол, Работи За Време на Вашите Зимски Активности како Скијање за Дополнителна Топлина. Повод - Кога Излегувате На Џогер, Трчајте, Велосипед, Облечете го Овој Комплет Под Облеката За Да Бидете Топли и Пријатни во Студена Клима или Лошо време. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Деталната Слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите