.

.

Миабела машки 10kt 2-тон жолто и бело злато лента со свадбени свадби

Миабела машки 10kt 2-тон жолто и бело злато лента со свадбени свадби

DEN 1.33
Износ

Транзиција од додворување во брак со овој уникатен бенд за свадбени бенд во Миабела. Изработено во треперливо 2-тон жолто и бело злато, овој прстен за привлечност има текстура на илузија на дијамант. Засилен со висока полирана завршница, овој прекрасен прстен секогаш ќе го потсетува на најсоодветниот ден од вашите животи. Непроценливо поседување. Направено во 10kt 2-тон жолто и бело злато. Бенд со : 1,6мм. Машка лента за свадбени бенд. Карактеристики 5 илузии на дијаманти. Модерен криви дизајн. Удобност одговара на машката свадбена група. Безвременска и елегантна конструкција. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите