.

.

Крајбрежен накит Машки не'рѓосувачки челик акцент Трикратна сина кожа нараквица - 8 + 0,5

Крајбрежен накит Машки не'рѓосувачки челик акцент Трикратна сина кожа нараквица - 8 + 0,5

DEN 1.00
Износ

Крајбрежен накит машка не'рѓосувачки челик акцент тројно сина кожа нараквица за редови - 8 " + 0,5 " Extender Добијте ја оваа кожна нараквица за лесен начин за создавање слоевит изглед без кавга. Три одделни кожни нишки се комбинираат заедно за да ја формираат оваа елегантна нараквица. На кожните жици им се придружуваат акценти од не'рѓосувачки челик и се соединуваат со магнетски спојник од не'рѓосувачки челик. Нараквицата за кожни завиткувања има должина од 8 инчи без проширувач и ширина од 1/2 инчи. Нараквицата вклучува продолжение од 0,5 инчи за да се вклопи удобно околу вашиот зглоб. Носете ја оваа ставка за секоја пригода без разлика дали е нешто случајно или за официјален настан. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Сребрена, сина. Материјал на артикалот : Метал, најлон, кожа. Тип на камен на артикалот : Нема камен тип. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквица. Должина на нараквица : 8 инчи со 0,5 во продолжение. Ширина на нараквица : 1/2 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 22 грама. Тип на затворач на артикалот : Магнетски слајд. Поставување камен за накит : Нема поставување камен. Стил на артикал : Завитка, изјава, слоевит, манжетна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите