.

.

Inktastic Јас Само Играат Бинго На Денови Кои Завршуваат Во Y Маица

Inktastic Јас Само Играат Бинго На Денови Кои Завршуваат Во Y Маица

DEN 367.84
Износ

Јас играм бинго само во денови кои завршуваат Во Y-Маица Inktastic јас Играм Бинго Само Во Денови Кои Завршуваат Во Y Возрасни Маица Машки Пурпурна XXXL. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. смешни возрасни подарок за мајка мајки ден машка облека облека маици маици.

R

Им се допаѓа и на купувачите