.

.

Машка Маица со кратки Ракави Печатена Летна Тркалезна Врата Врвни Секојдневни дуксери за мажи

Машка Маица со кратки Ракави Печатена Летна Тркалезна Врата Врвни Секојдневни дуксери за мажи

DEN 0.67
Износ

Машка Маица Со Кратки Ракави Печатени Летни Тркалезни Врвни Обични Дуксери : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени чевлиодличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири Сезони Повод : Рекреативен Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 парчиња Машки Top Size Bust Sleeve Length M100cm/39.37"21cm/8.27"69cm/27.17"L106cm/41.73"22cm/8.66"72cm/28.35"XL112cm/44.09"22cm/8.66"74cm/29.13"2 XL118cm/46.46"23cm/9.06"77cm/30.31"3 XL124cm/48.82"23cm/9.06"79cm/31.10"4 XL130cm/51.18"24cm/9.45"81cm/31.89"5 XL135cm/53.15"25cm/9.84"83cm/32.68" Size : MBust : 100cm/39.37"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 106cm/41.73"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 112cm/44.09"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 74cm/29.13"Size : 2 XLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 77cm/30.31"Size : 3 XLBust : 124cm/48.82"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 79cm/31.10"Size : 4 XLBust : 130cm/51.18"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 81cm/31.89"Size : 5 XLBust : 135cm/53.15"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 83cm/32.68" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 100см/39,37" Ракав : 21см/8,27" Должина : 69см/27,17"Големина : Л Биста : 106см/41,73" Ракав : 22см/8,66" Должина : 72см/28,35"Големина : XL Биста : 112см/44,09" Ракав : 22см/8.66" Должина : 74см/29.13"големина : 2хл Биста : 118см/46.46" ракав : 23см/9.06" Должина : 77см/30.31"големина : 3хл биста : 124см/48.82" ракав : 23см/9.06" Должина : 79см/31.10"големина : 4хл биста : 130см/51.18" Ракав : 24см/9.45" должина : 81см/31.89"големина : 5хл биста : 135см/53.15" Ракав : 25см/9.84" должина : 83см/32.68" лесно усогласете ја оваа персонализирана кошула со чинос, шорцеви, ФАРМЕРКИ и панталони. Овие маици се изработени од мека, врвна полиестерска ткаенина што дише за да ви биде удобна и на совршена температура во текот на целиот ден. лесен, мек и удобен, секојдневен, пријателски за кожата, опуштено вклопување, совршено погоден за сите сезони. 1. Рачно перење максимална температура 40€; 2. Капе рамно сушење во сенка; 3. Нормално хемиско Чистење. Погоден е за сите прилики и сезони како одмор, бритдеј, плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување.

R

Им се допаѓа и на купувачите