.

.

Лигњи Игри Машки Чувари Маица

Лигњи Игри Машки Чувари Маица

DEN 2.33
Износ

Оваа маица За Игри Со Лигњи ги прикажува Чуварите од шоуто. Машки големини. Кратки ракави. Вратот на екипажот. 50% Памук, 50% Полиестер. Произведено во Хондурас. Лигњи Игра Менс Греј Чуварите Краток Ракав Екипажот Вратот Графички Маица Маица М.

R

Им се допаѓа и на купувачите