.

.

Суета Фер Женски Еден Пресече Половина Лизга, 16 - 28 Должини

Суета Фер Женски Еден Пресече Половина Лизга, 16 - 28 Должини

DEN 159.04
Износ

Саемот За Суета Еднократно Лизгање Со Шлиц е елегантно и мазно под облеката. Заоблениот страничен шлиц овозможува слобода на движење и спречува прикажување под фустани и здолништа. Пресекот може да се носи напред, настрана или одзади за вертикалност на гардеробата. Шиењето на долниот раб обезбедува прекрасен раб. Мазната ткаенина е антистатичка и анти-прилепувачка што овозможува оваа половина лизгање да се лизне под вашата облека. Женска половина лизга. Елегантен и мазен. Антистатичка и анти-прицврстувачка ткаенина се лизга под облеката. Смена пресече околу половината и носат во предниот дел, страна или назад за гардероба флексибилност. Заоблениот страничен процеп овозможува слобода на движење. Шиењето на долниот раб обезбедува прекрасен раб. Половина лизгање достапни во многу различни должини. Машина за перење. Увезени. 100% Најлон. 11760.

R

Им се допаѓа и на купувачите