.

.

Женски Класичен Гроздобер Половина Лизгање Со Детали За Чипка И Ад

Женски Класичен Гроздобер Половина Лизгање Со Детали За Чипка И Ад

DEN 0.67
Износ

СЛОБОДЕН ТЕЧЕН СТИЛ : со класичен елегантен дизајн на чипка на полите, можете да бидете сигурни дека квалитетот одговара на софистицираниот изглед.~ЛЕСНИ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ и ЛЕСНИ ЗА НЕГА : НАШИТЕ ПАНТАЛОНИ ЗА лизгање ОД Памучна најлонска мешавина СЕ деликатно женско интимно парче облека дизајнирано имајќи ја предвид лесната промена.~АНТИСТАТИЧКИ и НЕ СЕ ДРЖАТ : Носете ги овие удобни 100% најлонски полу-лизгања ОД ПОД МОМЕНТИ под фустанот или здолништето за анти-прилепување и нестатичко чувство што сигурно ќе ви овозможи да не се возите до вашиот фустан.~УПАТСТВА ЗА НЕГА : машинско перење топло. Нежен циклус. Темни бои одделно. Нема Белило. Падне Сува Ниска Топлина. Ладно Железо.~Водич за големина : S (32-34) M (34-36) L (36-38) XL (38-40) XXL (40-42) XXXL (42-44) Женски Под Моменти Класичен Гроздобер Половина Лизгање Со Детали За Чипка 18" и 23 Inc (Пакет од 3).

R

Им се допаѓа и на купувачите