.

.

Fopp Продавачот Женски Фустан Секојдневен Независен Ден Печатење Лизгање Здолниште Сарафан Бело XXXL

Fopp Продавачот Женски Фустан Секојдневен Независен Ден Печатење Лизгање Здолниште Сарафан Бело XXXL

DEN 239.84
Износ

Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Женски фустан големина На Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Должина На Колкот S6103693cm/36.61"61cm/24.02"97cm/38.19"81.5 cm/32.09"M8123898cm/38.58"66cm/25.98"102cm/40.16"83.5 cm/32.87"L101440104cm/40.94"71cm/27.95"107cm/42.13"84.5 cm/33.27"XL121642111cm/43.70"79cm/31.10"115cm/45.28"87cm/34.25" 1.Карактеристики : овој женски фустан е Смешни слатки женски каузални фустани. 2.Материјал : овој фустан е направен од полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето. 3.Повод : овој женски фустан е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие . 4.Совршен Подарок : овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да ја дадете оваа женска облека како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба. 5.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи ,ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате.

R

Им се допаѓа и на купувачите