.

.

Шнајдер диета со лимон чај со вкус на лимон, галон

Шнајдер диета со лимон чај со вкус на лимон, галон

DEN 2.33
Износ

Леден чај, лимон, диета, без шеќер, југ 1 г. од 1935 година. Семејство на млекари. ПА Преферирана. Без шеќер. Поддржува диета со ниски јаглерод. Пастеризирана. Чувајте во фрижидер. Фенилкетоници : Содржи фенилаланин. Дијабетичари : Содржи 1 грам јаглени хидрати по порција. 1 gl (3,79 lt) Питсбург, ПА 15227 Леден чај, диета, ароматизиран од лимон. Од 1935 година. Семејство на млекари. ПА Преферирана. Без шеќер. Поддржува диета со ниски јаглерод. Пастеризирана.

R

Им се допаѓа и на купувачите