.

.

DeWalt 24 Смола Тоте Со Отстранлив Организатор 12 W 9 H Црна

DeWalt 24 Смола Тоте Со Отстранлив Организатор 12 W 9 H Црна

DEN 3039.84
Износ

Оваа алатка од е две единици за складирање во една корисна тота за работни места за алати и материјали и организатор што може да се одвои за мали делови. Двете единици се спојуваат за лесен транспорт до и од работното место. Топ случај организатор за мали делови со интегрирана рачка. Тежок дизајн за издржлива структура. Долга метална рачка за носење за лесно држење и носење. Предно копче за лесно одвојување/прицврстување на организаторот на единицата за торба. 11-1/5 во. висина. Бравата е изработена од метал. Должина од 669,93 мм. 323,05 мм ширина.

R

Им се допаѓа и на купувачите