.

.

Обединети Услуги За Заварување ТБСМ - СУСТБСМ-СТРАНИЧНА КУТИЈА

Обединети Услуги За Заварување ТБСМ - СУСТБСМ-СТРАНИЧНА КУТИЈА

DEN 2975.84
Износ

UWS/Обединети Услуги За Заварување 96 X 11 X 11 X 7 СТРАНИЧНА КУТИЈА Посветена на професионални работници и трговци, комплетен асортиман на комерцијални решенија за складирање и носачи со голема вредност. За работникот кој бара тешки, добро изградени решенија за складирање и носење, кои работат напорно како и вие. Карактеристики Тешки И Сигурни. Целосно Пенестиот Капак Создава Крут Ѕид Помеѓу Надворешните Алуминиумски Слоеви За Да Помогне Да Се Спречи Свиткување Или Искривување. Рачките За Заклучување Од Нерѓосувачки Челик Обезбедуваат Цврстина, Безбедност И Век На Траење На Производот Без ' Рѓа. 0.063 во. Алуминиумската Едноделна Када И Капак Е Дизајнирана Да Поддржува Тешки Товари, Да Ги Апсорбира Капките На Алатот И Да Спречи Истекување. Потпорите За Самозатворање Автоматски Го Затвораат Капакот, Со Мало Рачно Влечење, Прицврстувајќи Ја Кутијата Кога Рацете Се Полни. Соголувањето На Микросеумот Помага Да Се Запечати Влагата, Прашината И Нечистотијата. Капакот Отвора 90 Степени За Лесно Вчитување И Истовар На Алати И Опрема. Дополнителна Алатка И Опрема Простор Капа Монтира Во Внатрешноста На Камион Странични Шини. Тип-Страна Монтирање. Број На Капаци/Врати За Складирање-1 Капак. Дизајн На Површината-Дијамантска Шара. Боја-Сребро. Материјал-Алуминиум. Должина-96 во. Ширина-11-1/4 во. Висина - 11 во. Волумен-5,9 кубни.фт. Одговара за различни марки и модели. - ШКУ : КСАО142182.

R

Им се допаѓа и на купувачите