.

.

Бафало проверете ја декоративната сенка за врзување 42x84

Бафало проверете ја декоративната сенка за врзување 42x84

DEN 1.67
Износ

Оваа сенка за врзување доаѓа во класична проверка на Бафало и има дизајн на врзана врска која нуди и стил и приватност. Мерки 42 "широки до 84 " долги, целосно отворени. Оваа сенка за врзување доаѓа во класична проверка на Бафало и има дизајн на врзана врска која нуди и стил и приватност. Мерки 42 „широки до 84“ долги, целосно отворени. Тип : единечен панел. Материјал : Мешавина од памук. Стил : Обичен. Модел : Проверете. Поставување : затворен. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Нега на ткаенини : Машинско миење. Боја : бургунд. Големина : 42 "W x 84" l.

R

Им се допаѓа и на купувачите