.

.

Кафе Mate® Lqd Кафе Крем, француски ванила лешник оригинал, 0. Оз Мини Чаши, чаши картон

Кафе Mate® Lqd Кафе Крем, француски ванила лешник оригинал, 0. Оз Мини Чаши, чаши картон

DEN 1.67
Износ

Крем Лешник; Оригинал; Тип На Пакување : Мини Чаши; Премерено : Да; Капацитет( Волумен) : 0,38 мл.Овој лкд кремер за кафе, француска ванила/лешник/оригинал, 0,38 мл мини чаши, 150 чаши/картон е одличен предмет за креми. Кутија диспензерот на lqd крем синглови држи контра чиста и организирана. Нема потреба од ладење. Без Лактоза; Кошер Млечни Производи; Без Холестерол.

R

Им се допаѓа и на купувачите