.

.

Старбакс Течен Крем За Кафе Кремер За Бело Чоколадо, фл оз

Старбакс Течен Крем За Кафе Кремер За Бело Чоколадо, фл оз

DEN 2.33
Износ

Уживајте во вашите омилени вкусови На кафе старбакс дома со течен крем за кафе Старбакс. Инспириран Од белата Чоколадна Мока со потпис На Старбакс, нашиот Крем За Бело Чоколадо Старбакс ја прави секоја чаша да има вкус како вистинската работа. Со слоеви на богата, бела чоколадна сладост, има одличен вкус и кремаста текстура што ја издвојува од другите креми со вкус. Секое шише течен крем од 28 унци содржи лесно истурање, излив со еден клик што наликува на крем карафи Во продавницата Старбакс. Додадете го овој крем за кафе од бело чоколадо во вашата шолја и веднаш пренесете го во омиленото кафуле Старбакс, наутро, пладне или навечер.Со кремите за кафе Старбакс, можете да внесете нов живот во вашата рутина за кафе дома. Направен со безмасно млеко и природни вкусови, нашиот млечен крем е вкусна алтернатива на млекото, половина и половина и кремот за кафе. Вкусно е во топли и ладни пијалоци од кафе и има совршено мазен и избалансиран вкус кој добро се комбинира со секоја марка кафе, вклучувајќи го и вашето омилено печење Старбакс. Подигнете ја секоја чаша до квалитетот на кафулето со Крем Од Бело Чоколадо Старбакс.Сите Креми со вкус На Старбакс се инспирирани од пијалоците На Старбакс што ги знаете и ги сакате. Започнете Со Старбакс Бело Чоколадо мока крем или пробајте други омилени Како Карамела (Инспирирана Од Карамела Макијато) и Цимет Долче (Инспирирана од Цимет Долче Лате). Со различни вкусови за избор, лесно е да се најде омилен.Од 1971 Година, Старбакс ја шири својата страст за кафе низ целиот свет, по една шолја. Сега, таа страст ќе се сретне со вашето утринско кафе со нов крем за кафе со вкус На Старбакс. Заедно тие прават совршен пар, предизвикувајќи вкус кој е веднаш познат и вкусно Старбакс. И штом еднаш ќе го пробате, утринското кафе никогаш повеќе нема да биде исто. Ова не е само крема за кафе. Ова е вашиот омилен Вкус На Старбакс, сега дома. Инспириран Од Старбакс Бело Чоколадо Мока - едно (1) 28-унца шише Старбакс Течен Крем За Кафе, Бело чоколадо. Ароматизиран крем со слоеви на богата, бела чоколадна сладост. Лесно истурете излив со еден клик што наликува на крем карафи Во продавницата Старбакс. Вкусна алтернатива на млекото, половина и половина и обичен крем во утринската чаша. Добро се комбинира со секоја марка кафе, вклучувајќи го и вашето омилено печење Старбакс. Вкусно во топло и ладно кафе пијалоци, чај и други пијалоци. ПРЕДВРЕМЕНИ иtт подобни ставка.

R

Им се допаѓа и на купувачите