.

.

Декмод Сонце, Декоративен Знак За Домашно Стакло, 2 Парчиња

Декмод Сонце, Декоративен Знак За Домашно Стакло, 2 Парчиња

DEN 0.67
Износ

Декмод Сонце, Декоративен Знак За Домашно Стакло, 2 Парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Овој лесен декор за маса прави пријателски поздрав за пријатна атмосфера. Овој домашен декор е совршен за создавање фокусна точка над секој шалтер или простор за маса за привлечна привлечност. Израмнете ги празните ѕидови на вашиот излитен дом во шик стил со прикажување на овие креативни знаци на метален ѕид за да се чувствувате повеќе хоми и елегантно. Оваа ставка бродови во 1 картон. Дизајниран со длабочина за дополнителна димензија при прикажување. Стаклен декоративен знак прави одличен подарок за секоја пригода. Погоден само за внатрешна употреба. Секој сет содржи 2 метални ѕидни декори. Современ стил. Карактеристики на зборовите "ТИ СИ МОЕТО СОНЦЕ" на едно парче, и "ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДОМА" од друга страна. Современ стил нуди неутрални елементи и основни форми со задебелен дизајн. Овој метален ѕиден знак е изработен од метални материјали со висока издржливост. Овој сет има златна завршница со црни акценти. Овие елегантни ѕидни декори ги прикажуваат зборовите "ТИ СИ МОЕТО СОНЦЕ" на едното парче, а" ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДОМА " НА другото и двете во курзив. Секоја ставка е со димензии 6.10 "х 14.00" х 2.45 "и 6.15 " х 13.05" х 2.15"; и колективно тежи 2 килограми. Се одликува со дизајн на правоаголна рамка. Избришете ја со сува крпа. Заварена метална рамка со залемени букви и обвиткано стакло. Современ стил. Декмод Сонце, Декоративен Знак За Домашно Стакло, 2 Парчиња прави совршен додаток на секој дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите