.

.

Урбани Трендови Колекција: Цемент Птица Сад Измиени Измиени Бетонски Заврши Сива

Урбани Трендови Колекција: Цемент Птица Сад Измиени Измиени Бетонски Заврши Сива

DEN 1.67
Износ

Точка број : 53606 е навистина маестрално уметничко дело! Погоден и заesетски и за функционални цели и одличен додаток за подобрување на амбиентот на кој било дел од вашиот дом или бизнис! Совршен подарок за секоја пригода! Импресионирајте ги пријателите и семејството со фина изработка и сложени детали што дури и најпребирливите критичари можеби нема да ги дефинираат! Иако секој компјутер. Боул е меѓународно познат по својот супериорен квалитет, бидете сигурни дека оваа ставка ќе има своја посебна личност со фино Измиена Измиена Бетонска Завршница во извонредна Нијанса на Сива боја! - Изработен од цемент за да му даде на вашиот простор комплементарен ефект-Измиена Измиена Бетонска Завршница за да обезбеди совршена текстура - Затемнета со нијанса на затемнета боја за да одговара на која било тема или концепт.

R

Им се допаѓа и на купувачите