.

.

Игра за модерни класи на класици за играчки

Игра за модерни класи на класици за играчки

DEN 225.60
Износ

Играјте ја временската игра на Checkers. Инспирирани од облиците пронајдени во природата, нашата игра со рачно изработени Checkers е полирана и гравирана за убава, трајна завршница. Ова елегантно парче е дизајнирано со чисти линии и мазни текстури што го прават вистински колекционерски предмет. Парчињата на играта се фино направени со неутрални нијанси во боја. 1 табла за игри со стакло; 24 парчиња игра, упатства . Неутрални нијанси во боја . 9,5 "x 9,5" Елегантно гравирана табла за игри со стакло . Ситно стокмените парчиња игри.

R

Им се допаѓа и на купувачите