.

.

23 36 1.2 Бел Микрофибер Полиестер Акцент Килим

23 36 1.2 Бел Микрофибер Полиестер Акцент Килим

DEN 241.28
Износ

Додадете без напор шик и трендовски допир на вашиот внатрешен дизајн со овој современ килим. Оваа стилски модифицирана подна обвивка има тенки ленти со сива боја на јаглен со јасна бела боја на позадина што ќе го збогати декорот на вашата соба. Компетентно машина ткаени Во Турција со користење на издржлив микрофибер полиестер предиво со јута поддршка за дамка и бледнее отпор. 23" х 36" х 1.2 " Бел Микрофибер Полиестер Акцент килим.

R

Им се допаѓа и на купувачите