.

.

64 94 0.2 Тиркизна Полиестерска Област Килим

64 94 0.2 Тиркизна Полиестерска Област Килим

DEN 3.00
Износ

Елоквентно дизајниран килим ќе се вклопи совршено со било која соба декор. Избледената шема со тиркизно сини и сиви бои ќе додаде допир на класа во вашиот домашен декор. Машина направен полиестерски килим со поддршка од јута за долготрајна издржливост и величественост. 64 "х 94" х 0.2 " Тиркизна Полиестерска Површина килим.

R

Им се допаѓа и на купувачите