.

.

Далин Килим ЈЦ4НА фт. Recхон ЈЦ Правоаголник Ориентална Област Килим, Морнарица

Далин Килим ЈЦ4НА фт. Recхон ЈЦ Правоаголник Ориентална Област Килим, Морнарица

DEN 2.00
Износ

Килимот Jхон ќе додаде секојдневен, но трендовски стил на вашиот простор за настани. Карактеристики крајната, автентична традиционална колекција на килими во нашата најсовремена Призматична Технологија за Обработка на Бои овозможува илјадници нијанси на боја во секој груб, тесен, полиестерски куп од 40 мл со вградена подлога што не се лизга 40 традиционални персиски стилови во класични и ажурирани бои во затворен / НАДВОРЕШЕН-УВ стабилизиран - отпорен на избледување 2 пати подолг од индустриските стандарди големи димензии се преклопуваат за заштеда на товар малопродажба на моќност инструкции за нега на бои во боја : Вакуумирајте го Тепихот во Вашата Област најмалку еднаш неделно или повеќе доколку е потребно. Вакуумите со ротирачка лента за тепање се препорачуваат само за исечени килими. Прав вшмукување вакууми се препорачува само за јамка куп и бушава килими. Употребата на ротирачки вакуум со шипка за тепач на килим од куп јамка ќе предизвика прекумерно замаглување на купот спецификации колекција : ericхоколор : Навизизирај : 3 х 5 стапки.Материјал : 100% Полиестерска Шема : Ориентална Висина На Купот : 0,43 " Висина На Купот (Дебелина) : 0,26" - 0,50 " Стил : Традиционална Конструкција : Машина Направена Форма : Правоаголник-СКУ : Днрг6435 Екстремно Густ Исечен Куп. Мека, Густа И Кадифен. Уникатна Длабочина На Бојата. Конечна изработка во САД користејќи домашна обработка на увезена подлога. Тежок, Тесен, Полиестерски Куп Од 40 Мл Со Вградена Подлога Што Не Се Лизга.

R

Им се допаѓа и на купувачите